půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jaký byl uplynulý rok ???

Napsal(a)  14 led 2016

Obchodně byl velmi dobrý, zdravotně to za moc nestálo, pracovně na doraz. Hlavně jsme ale dostavěli novou prodejnu, kde konečně můžeme pracovat a prodávat v kulturním prostředí. Není to sice žádný honosný autosalon, ale nám i našim zákazníkům je to dostačující a svým synátorům jsem dal příkaz, že kdyby mě někdy napadlo stavět něco megalomanského, tak ať mě včas zastřelí.

V roce 2015 jsme dovezli a prodali více jak stovku plechovek. Oproti předchozímu roku jsme téměř zdvojnásobili obrat, přičemž zisk zůstal stejný, ale to jen proto, že vozíme stále dražší a lepší auta.

Dovolím si jako každý rok malou statistiku. Celkem jsme prodali: 91 nafťáku, 15 benzínů a 1 elektro. Z hlediska užitkovosti: 48 kombíkú, 24 MPVéček, 10 malých aut, 9 limuzín, 9 čtyřkolek a 7 nákladních /užitkových. V barvách vede stříbrná (29), dále 22x černá, 16x bílá a 16x modrá, 13x šedá, 7x hnědá a 4x jiná-nijaká. Jako poslední uvedu značky aut. Jako obvykle na prvním místě Ford (39), na druhém místě překvapivě VW (17),Opel 11x,  Mercedes Benz 9x, Škoda 9x, po třech kusech Honda, Toyota, Volvo, po dvou kusech Audi, BMW, Peugeot, Hyundai no a po jednom kousku Nissan, Citroen, Renault, Jeep, Porsche.

Pokud jste se pročetli těmi nesmyslnými statistikami až sem, tak Vám děkujeme za přízeň v roce 2015. Děkujeme, že vás zajímáme a že u nás kupujete. V roce 2016 se budeme snažit, abychom si zachovali svoji tvář, nezklamali své zákazníky a naplnili co nejvíce vašich požadavků. Zároveň se budeme snažit se z toho nezbláznit a udržet si své zdraví.Budeme se snažit nepracovat více jak 10 hodin denně. Udržíme kvalitu své práce.  Nebudeme se snažit navyšovat počet prodaných aut, nebudeme se znažit navyšovat obrat ani zisk (v duchu bychom ale rádi).  Jak říká ale klasik "hlavně se z toho neposrat" (dámy prominou).

Všechny vás zdraví kolektiv Rakaru: Jiří, Petr a Lukáš Mayer

  • Sledujte nás

    • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.